Telefon: 0332 2352808 Faks: 0332 2352808

Cep Telefonu:    0538 2545684 Cep Telefonu:  0546 2545684

12345

Çetin Isı 

sample image Firmamız *** yılında kurulmuştur.... Devamı

Doğalgaza Geçmek 

sample image Şehrinizde bulunan gaz dağıtım kuruluşunun yetki belgesi vermiş olduğu güvenilir bir firmaya...Devamı

Online İletişim 

sample image Adres: Meram Eski Larende Caddesi Çetin Isı Doğalgaz Meram Konya Türkiye...Devamı

Çözüm Ortaklarımız 

Biz doğayı korudukça doğa da bizi korur.

Çetin Isı

Online Sayısı 

68 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Vizyon 

sample image İklimlendirme ihtiyacının olduğu her yerde, müşterilerimizin taleplerini en verimli Devamı

Misyon 

sample image Yenilenen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, mühendisliği kurum ve... Devamı

Hakkımızda

Günlük 85 ton buğday kırma kapasiteli, Ankara Balgat semtinde mukim fabrikası ile üretime başlayan Şirket, zaman içerisinde modernizasyon ve kapasite artırımı yatırımları ile bugün 3 şehirde 3 fabrikada toplam 1550 ton günlük kapasite ile üretimini sürdürmektedir. 2010 yılında ise Sincan&rsquoda yapım aşamasında olan daha modern bir fabrika ile hizmet vermeye devam edecektir. Temelleri 1970 yılında halen Yönetim Kurulu Başkanı olan İLHAN CAVCAV tarafından atılan Ankara Un Sanayi A.Ş. 40 yıldır üretimine artan bir kapasiteyle aralıksız devam etmektedir. İstanbul Sanayi Odası tarafından her yıl açıklanan, Türkiye&rsquonin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında, 2007 yılında 481. 2008&rsquode ise 463. sırada yer alan A.U.S. aynı listede sektör bazında ise ilk 5&rsquode yer almaktadır. AUS listede uzun yıllardır yer almanın verdiği gururla daha da iyi olmak için sürekli çalışmaktadır. Bilgisayar kontrollü üretim üniteleri, endüstrisinde dünya lideri olan Alman BÜHLER firmasının makine ve ekipmanlarıyla donatılmıştır. Fabrikalarda lüks kalite baklavalık, yufkalık, ekmeklik, kadayıflık ve uğralık un üretimi yapılmaktadır. A.U.S. markaları &ldquoÜÇ LEYLEK&rdquo, &ldquoTEK SÜLÜN&rdquo, &ldquoÇİFT LEYLEK&rdquo, &ldquoTEK LEYLEK &ldquo ve &lsquo&rsquoÇİFT SÜLÜN&rdquo, &rdquo kullanıcılar arasında yıllardır haklı ününü korumaktadır. Kalitenin sembolü haline gelmiş unlardan üretilen ekmek, pasta, börek ve baklavalar tüketicinin beğenisini kazanmaktadır. Tesislerde markalı ürünlerin yanı sıra tüketici taleplerine uygun olarak kahverengi, sarı, bon-kalite ve tip 6 köylü unu gibi birçok farklı unun da üretimi gerçekleştirilmektedir. Kuruluşundan bugüne kadar deneyimli kadrosu ile sektörde liderliğini sürdüren ve bu başarısını ihracatta da tekrarlayan Ankara Un Sanayi A.Ş. ihracatta ortaya koyduğu performanstan dolayı yıllarca Ankara Sanayi Odası tarafından Başarı Plaketleri ve beraatları ile ödüllendirilmiştir. Ürdün, Irak, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Suriye, Nijerya, Libya, Azerbaycan, Nahçivan, Endonezya, Malezya, Tayland, Kore ve Gürcistan ihracat yapılan belli başlı ülkeler arasındadır. A.U.S. ihracat yaptığı ülkelerin sayısını her geçen gün artırmak için çalışmaktadır.

Kelebekler Vadisi Çetin Isıyı Seçti

Konya Selçuklu'da 385 bin Metrekare alanda kurulan Kelebekler Vadisi sınma alt yapısında Dünyanın ender projeleri arasında gösterilen Kelebekler Vadisi projesinde yerini aldı. Kombi ve ısıtma sistemi alt yapısında Çetin ısı tarafından yapıldı.

Kelebekler Vadisi Hakkında Bilgi

50 milyon dolarlık bir yatırım bütçesi ile inşaatına başlanan Kelebekler Vadisi tamamlandığında yılda 1 milyon turisti ağırlayacak. 10 bin kelebeğin bir araya getirileceği merkez, aynı zamanda dünyanın en büyük kelebek bankaları arasına girecek

. Konya Selçuklu'da 385 bin Metrekare alanda kurulan Kelebekler Vadisi, kelebeklerin pupa halinden ölümüne kadar her aşamasının yaşandığı üretim alanı, kapalı uçuş alanı, açık uçuş alanı ve kelebek müzesi olmak üzere 4 ana unsurdan oluşacak. Projenin dünyanın en ilginç ekolojik çalışmaları arasında gösterildiğini ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, "Yeryüzündeki en güzel kelebekleri bir araya getirerek doğal ortamlarını bozmadan yaşamalarını sağlayacağız. Kelebeklerin yaşadığı tropik iklim şartlarını Konya’da oluşturarak yerli ve yabancı turistlere daha önce yaşamadıkları bir deneyim sunacağız. Projemiz hayata geçtiğinde 100 kişiye de istihdam sağlayacak. Burada üretilen kelebek koleksiyonları dünyanın dört bir yanına ihraç edilecek. İnşaat çalışmamız Aralık ayındaki Şeb-i Aruz törenine kadar tamamlanacak ve ilk kelebekler uçmaya başlayacak " diye konuştu.